komfortowe

rozwiązania

EN PL RU

Ustanowiliśmy Rekord Polski na najdłuższy grzejnik z okazji 100-lecia KFA Armatura!

KFA Armatura

Świętujemy w tym roku setne urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy ustanowić Rekord Polski na najdłuższy grzejnik aluminiowy.

W ten niecodzienny pomysł zaangażowało się Miasto Nisko, a całe wydarzenie miało miejsce 3 lipca podczas Powitania Lata nad zalewem Podwolina. Wspólnie z mieszkańcami Niska i okolic skręciliśmy grzejnik na 100 żeberek. Jego długość wyniosła 8 metrów i 4 cm, co stanowi niepodważalny Rekord Polski. Zostało to oficjalnie potwierdzone przez Sędziego z Biura Rekordów, repezentującego w Polsce Księgę Rekordów Guinnessa. 

Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym ten nieco szalony pomysł mógł stać się rzeczywistością. Podziękowania należą się przede wszystkim naszym Pracownikom, bez których nie byłoby możliwe techniczne przeprowadzenie całej operacji, władzom lokalnym oraz mieszkańcom, którzy mimo upału z uśmiechem skręcali kolejne elementy grzejnika! 

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z ustanawiania Rekordu Polski na najdłuższy grzejnik aluminiowy. To były naprawdę wspaniałe chwile, do których z chęcią będziemy wracać w przyszłości.

   

   

Rekord Polski na najdłuższy grzejnik aluminiowy ustanowiony! I to w roku, kiedy obchodzimy jubileusz 100-lecia KFA Armatura! W niecodzienny pomysł na jego pobicie zaangażowało się Miasto Nisko, a całe wydarzenie miało miejsce 3 lipca podczas Powitania Lata nad zalewem Podwolina. Wspólnie z mieszkańcami Niska i okolic skręciliśmy grzejnik na 100 żeberek. Jego długość wyniosła 8 metrów i 4 cm, co stanowi niepodważalny Rekord Polski.

Powrót do listy aktualności