komfortowe

rozwiązania

EN PL RU

Sztafeta 100-lecia KFA oraz PZU SA i PZU ŻYCIE SA

KFA Armatura

O sile sportu i zdrowej rywalizacji Grupa PZU wie wszystko. Jako sponsor największych gwiazd polskiego sportu, jak Iga Świątek, a także największych imprez sportowych, m.in. Tour do Pologne, podkreśla jak ważne są wartości takie jak wytrwałość, pracowitość i mobilizacja. Chcąc promować te idee wspólnie zorganizowaliśmy Sztafetę 100-lecia KFA, której PZU SA i PZU ŻYCIE SA byli głównymi sponsorami.

PZU przykłada również ogromną wagę do popularyzacji sportu i aktywności fizycznej w ogóle. Wiadomo, że sprzyja to poprawie zdrowia i lepszej jakości życia. Działania te realizowane są w szczególności poprzez program Dobra Drużyna PZU, wspierający finansowo kluby, drużyny, związki i stowarzyszenia, które aktywizują sportowo dzieci i młodzież.

Wsparcie Grupy PZU dla wszelkich inicjatyw sportowych nie kończy się jednak na wielkich nazwiskach i dużych imprezach. Są aktywnym sponsorem wielu działań, m.in. naszej Sztafety 100-lecia. Ta sportowa walka była ważnym elementem świętowania naszych setnych urodzin z pracownikami i ich rodzinami w Nisku. Dzięki sponsoringowi PZU SA i PZU ŻYCIE SA mogliśmy nie tylko poczuć ducha rywalizacji, ale też świetnie się bawić. Pałeczką w naszym biegu były bowiem człony grzejnika aluminiowego produkowanego w naszej fabryce.

Dziękujemy PZU SA i PZU ŻYCIE SA za wsparcie naszego pomysłu i pomoc w jego realizacji.

   

O sile sportu i zdrowej rywalizacji Grupa PZU wie wszystko. Jako sponsor największych gwiazd polskiego sportu, jak Iga Świątek, a także największych imprez sportowych, m.in. Tour do Pologne, podkreśla jak ważne są wartości takie jak wytrwałość, pracowitość i mobilizacja. Chcąc promować te idee wspólnie zorganizowaliśmy Sztafetę 100-lecia KFA, której PZU była głównym sponsorem.

Powrót do listy aktualności