komfortowe

rozwiązania

EN PL RU

Kontakt

Armatura Kraków SA

ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków

Sekretariat Biura Zarządu
TEL. +48 (12) 25 44 206


Dyrektor regionu Zachód - Arkadiusz Sarnowski

Dyrektor Regionu Wschód - Arkadiusz Typiak

Opiekun projektanta i architekta wnętrz - Monika Marcinowicz

monika.marcinowicz@kfa.pl|+48 530 074 517

Podaj swój kod pocztowy, aby odszukać kierownika z Twojej miejscowości.

region kierownik dane kontaktowe
1 Zachód Mariusz Smaruj (zachodniopomorski) mariusz.smaruj@kfa.pl
+48 783 921 448
2 Jerzy Dyr (pomorski) jerzy.dyr@kfa.pl
+48 785 254 970
3 Sebastian Siewruk (warmińsko-mazurski) sebastian.siewruk@kfa.pl
+48 783 921 996
4 Krzysztof Strzałka (kujawsko-pomorski) krzysztof.strzalka@kfa.pl
+48 783 943 469
5 Grzegorz Niziołek (wielkopolski) grzegorz.niziolek@kfa.pl
+48 783 981 020
6 Piotr Kwiek (dolnośląski) piotr.kwiek@kfa.pl
+48 783 921 447
7 Wschód Marek Czochański (podlaski) marek.czochanski@kfa.pl
+48 601 362 972
8 Michał Kuchta (mazowiecki) michal.kuchta@kfa.pl
+48 785 255 577
9 Kamil Milczarek (łódzki) kamil.milczarek@kfa.pl
+48 601 362 977
10 Paweł Mitak (świętokrzyski) pawel.mitak@kfa.pl
+48 885 556 025
11 Daniel Knurek (podkarpacki) daniel.knurek@kfa.pl
+48 601 362 981
12 Grzegorz Nawój (małopolski) grzegorz.nawoj@kfa.pl
+48 601 362 976
13 Krystian Gandera (śląski) Krystian.gandera@kfa.pl
+48 603 032 836

„Nasza Strona Internetowa korzysta z plików cookie dla celów optymalizacyjnych (dostosowania zawartości strony do preferencji Użytkownika) a także dla celów analitycznych i marketingowych (wyświetlania Użytkownikowi reklam dostosowanych do jego preferencji). Korzystając z naszej Strony Internetowej (jednocześnie zezwalając w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej na obsługę plików cookie), wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie przez naszą Stronę Internetową. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie oraz możliwości zmiany ich ustawień przeczytaj.”
POLITYKA COOKIES.

Rozumiem