komfortowe

rozwiązania

EN PL RU

Kontakt

Armatura Kraków SA

ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków

Sekretariat Biura Zarządu
TEL. +48 (12) 25 44 206


Dyrektor regionu Zachód - Arkadiusz Sarnowski

Dyrektor Regionu Wschód - Arkadiusz Typiak

Doradca projektanta i architekta wnętrz - Monika Marcinowicz

monika.marcinowicz@kfa.pl|+48 530 074 517

Podaj swój kod pocztowy, aby odszukać kierownika z Twojej miejscowości.

region Regionalny Kierownik Sprzedaży dane kontaktowe
1 Zachód RKS zachodniopomorski: Michał Główczewski michal.glowczewski@kfa.pl
+48 783 921 448
2 RKS pomorski: Jerzy Dyr jerzy.dyr@kfa.pl
+48 785 254 970
3 RKS kujawsko-pomorski: Krzysztof Strzałka krzysztof.strzalka@kfa.pl
+48 783 943 469
4 RKS wielkopolski: Grzegorz Niziołek grzegorz.niziolek@kfa.pl
+48 783 981 020
5 RKS dolnośląski + opolski: Piotr Kwiek piotr.kwiek@kfa.pl
+48 783 921 447
6 Wschód RKS podlaski: Krystian Domian krystian.domian@kfa.pl
+48 601 362 972
7 RKS mazowiecki N: Michał Kuchta michal.kuchta@kfa.pl
+48 785 255 577
8 RKS śląski: Krystian Gandera Krystian.gandera@kfa.pl
+48 603 032 836
9 RKS mazowiecki S + świętokrzyski N: Paweł Mitak pawel.mitak@kfa.pl
+48 885 556 025
10 RKS małopolski + świętokrzyski S: Bartłomiej Indyka bartlomiej.indyka@kfa.pl
+48 601 362 976
11 wakat arkadiusz.typiak@kfa.pl
+48 601 362 981

„Nasza Strona Internetowa korzysta z plików cookie dla celów optymalizacyjnych (dostosowania zawartości strony do preferencji Użytkownika) a także dla celów analitycznych i marketingowych (wyświetlania Użytkownikowi reklam dostosowanych do jego preferencji). Korzystając z naszej Strony Internetowej (jednocześnie zezwalając w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej na obsługę plików cookie), wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie przez naszą Stronę Internetową. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie oraz możliwości zmiany ich ustawień przeczytaj.”
POLITYKA COOKIES.

Rozumiem