komfortowe

rozwiązania

EN PL RU

100 lat tradycji

Rok 2022 jest dla naszej marki rokiem wyjątkowym, okazją do świętowania i czasem refleksji… w końcu 100 lat ma się tylko raz w życiu. Każdy dzień tego roku chcemy celebrować i wspominać oraz doceniać osiągnięcia pokoleń pracowników naszej firmy.

Historia naszej firmy to też w pewien sposób historia naszego kraju – burzliwych chwil po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, trudnych czasów II wojny światowej, a także lat PRL oraz zmian ustrojowych po roku 1989. Każdy z tych okresów był innym, w każdym mierzyliśmy się z innymi wyzwaniami, ale to dzięki nim staliśmy się marką, jaką jesteśmy dziś. I także dziś stawiamy czoła nowym zadaniom, rozwijamy się i tak jak od samego początku stawiamy na komfortowe rozwiązania dla naszych odbiorców.

Na tej stronie będziemy dzielić się z Wami wydarzeniami związanymi z obchodami stulecia naszej marki, a także zaprosimy Was do zapoznania się z naszą historią: widzianą nie tylko z naszej perspektywy, ale również tę ze wspomnień naszych pracowników, dostawców i klientów. Jednym słowem zachęcamy do dołączenia do wspaniałej podróży w czasie z marką KFA Armatura.