komfortowe

rozwiązania

EN PL RU

CSR

Społeczna odpowiedzialność biznesu to w ostatnich latach temat bardzo popularny, często podejmowany na konferencjach, debatach, a nawet w codziennych dyskusjach. W KFA Armatura wierzymy, że zrównoważony rozwój to przyszłość biznesu, a działania z nim związane, to nie tylko dobra wola firmy, a wręcz jej obowiązek względem najbliższego otoczenia, planety i przyszłych pokoleń.  Chcemy pozostawić po sobie dobry ślad!

Każda firma do rozwoju potrzebuje współpracy z otoczeniem – stabilne, dobre relacje to podstawa, niezależnie od branży, rodzaju produkcji czy też typu świadczonych usług. W naszej działalności opieramy się na 3 kluczowych filarach: dbałości o pracowników, partnerstwie ze społecznością lokalną, ale i też globalną oraz trosce o środowisko.

Oto nasz raport CSR za lata 2021-2022: te dwa lata były dla nas wyjątkowe z wielu powodów, ale przede wszystkim dlatego, że obchodziliśmy 100-lecie istnienia marki. Ale również ze względu na ogromne zmiany, jakie przez ten okres przeszła nasza firma. Z myślą o pracownikach, środowisku i społeczności lokalnej podjęliśmy rekordową liczbę inicjatyw, których wynikami chcemy się z Wami podzielić publikując ten raport.

Raport CSR 2021-2022

Masz pytania, sugestie, komentarze? Napisz do nas: csr@kfa.pl