komfortowe

rozwiązania

EN PL RU

Troska o pracowników

Motywacja, zaangażowanie oraz bezpieczeństwo i komfort pracy pracowników są podstawą funkcjonowania każdej organizacji. Kształtowanie w przedsiębiorstwie warunków pracy podnoszących komfort oraz bezpieczeństwo pracy to nasz absolutny priorytet.

To, co zapewnia komfort w codziennej pracy, to przede wszystkim bezpieczeństwo oraz ochrona przed czynnikami szkodliwymi, o które powinien dbać każdy pracodawca. Poza obowiązkowymi środkami ostrożności powołana została między innymi Komisja Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, a także prowadzimy regularnie szkolenia z zakresu BHP dla pracowników, których w latach 2021-2022 odbyło się 211.

Z uwagą wsłuchujemy się w opinie i potrzeby naszych pracowników. Satysfakcja z pracy naszych pracowników to dla nas priorytet. Zdając sobie sprawę jak istotnym elementem jest ona w kwestii rozwoju całej firmy przeprowadziliśmy w latach 2021-2022 Badanie Satysfakcji Pracowników. Mając na uwagę komfort naszych pracowników, badanie było anonimowe. Jesteśmy dumni z ich wyników.